kartvizit

Kartvizit baskı merkezi avantajları ve bizi farklı yapan nedenlerimiz

İster kurumsal isterseniz son kullanıcı olun. Tüm müşterilerimizin kartvizit ihtiyaçlarına hızlı etkili çözümler sunuyoruz.

SEKTÖRDE LİDER

30 yılı aşkın süredir açık hava reklam sektöründe yer alan firmamız sektörde lider konumdadır. Kartvizitler son kullanıcıya teslim edilmeden önce kalite kontrolden geçmektedir. Kalite kontrol ekibi tarafından onaylanmayan kartvizit baskıları kullanıcıya gönderilmemektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ.

Kartvizit baskı merkezimiz önceliğimiz müşteri memnuniyetini benimsemektedir. Müşterilerimiz şikayet, istek ve önerileri bizim için her zaman ön plan tutulmaktadır. Kendimizi bu alanda her zaman en iyisi olmak için çalışıyoruz. Başka arzunuz?

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Kurumsal firmalar veya şahıs firmaların en çok rastladığı problemlerden birisi olan sorun değil çözüm üretiyoruz. Biliyoruz ki zaman nakittir. En çok tercih edilmemizin nedenleri arasında sizler için yatan çözümlerimiz

HİZMETLERİMİZ.

Kartvizit dışında dijital baskı, iç ve dış mekan baskılar, matbaa ürünleri, display ürünler, promosyon ürünleri ve diğer reklam ürünlerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

kartvizit fiyatları kurumsal

RAKAMLARLA BİZ

24897+

KARTVİZİT BASILDI

950+

FARKLI MÜŞTERİ

400+

MÜŞTERİMİZE KAHVE İKRAM ETTİK

%99

MUTLU MÜŞTERİ
TOP